Zmarł dr n. wet. Janusz Borzemski

Autor: Tadeusz Bakuła
Zmarł dr n. wet. Janusz Borzemski

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 28.01.2016 r. odszedł na zawsze,

Ś. P. Dr n. wet. Janusz Borzemski

ceniony, lubiany i szanowany nauczyciel akademicki oraz wychowawca wielu pokoleń lekarzy weterynarii na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Żonie – Pani lek. wet. Elżbiecie Perłowskiej-Borzemskiej oraz Rodzinie i bliskim Zmarłego wyrazy szczerego współczucia składa SPOŁECZNOŚĆ AKADEMICKA WYDZIAŁU MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ UWM W OLSZTYNIE.

Zawiadamiamy, że uroczystości pogrzebowe Ś. P. Dr. n. wet. Janusza Borzemskiego odbędą się w dniu 6 lutego 2016 r. ( sobota) w Zakroczymiu k. Warszawy

w następującym porządku :

godz. 11,00 – wystawienie Ciała w Kościele Parafii Rzymsko-Katolickiej w Zakroczymiu

godz. 12,00 – Msza Św. żałobna , a następnie wyprowadzenie na Cmentarz Parafialny w Zakroczymiu .

Komentarze (1)

• Gabriela Bieszke   |   03.02.2016